×

“Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur” - Mustafa Kemal Atatürk

Açlık Oyunları 4: Bölüm 2 Alaycı Kuş izle

Açlık Oyunları 4: Bölüm 2 Alaycı Kuş izle
Açlık Oyunları 4: Bölüm 2 Alaycı Kuş izle
Dublaj Altyazı 1080p IMDb 6.5
 • Yönetmen :Francis Lawrence
 • Senaryo :Peter Craig, Danny Strong, Suzanne Collins, Suzanne Collins
 • Oyuncular :Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson
 • Yayın Tarihi :20 Kasım 2015
 • Ödüller :16 ödül & 34 Adaylık.

Katniss Everdeen, evi 12. Bölge’nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta’nın hayatının tehlikede olmasıdır.
Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor.

After young Katniss Everdeen agrees to be the symbol of rebellion, the Mockingjay, she tries to return Peeta to his normal state, tries to get to the Capitol, and tries to deal with the battles coming her way…but all for her main goal: assassinating President Snow and returning peace to the Districts of Panem. As her squad starts to get smaller and smaller, will she make it to the Capitol? Will she get revenge on Snow or will her target change? Will she be with her “Star-Crossed Lover,” Peeta, or her long-time friend, Gale? Deaths, bombs, bow and arrows, a love triangle, hope…

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

 • Behnan

  Keyifle izledim. Sürükleyiciydi. Teşekkürler admin…

 • Han

  Filmi 328 defa izledim ve yine izliyorum 😀