×

Dinleyin sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz —Fight Club

Adalet izle

Adalet izle
Adalet izle
Dublaj Altyazı 1080p IMDb 7.2
  • 7.2/10 38
  • Yönetmen :Antoine Fuqua
  • Senaryo :Richard Wenk, Michael Sloan, Richard Lindheim
  • Oyuncular :Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moretz, David Harbour
  • Yayın Tarihi :26 Sep 2014
  • Ödüller :1 ödül & 9 Adaylık.

McCall gizemli geçmişini geride bırakıp, sakin ve sessiz bir yaşama doğru yelken açar. Fakat acımasız Rus mafyasının kontrolü altındaki Teri isimli genç kızla tanıştığında onun içinde bulunduğu duruma kayıtsız kalamaz. Kendi kendisini emekli etmiş olan McCall, içindeki adalet duygusunun peşinden giderek Teri’ye yardım edecektir. Çünkü adaletin temsili olarak güçsüzün yanındadır…80’lerde televizyonda gösterilen bir dizinin beyazperde uyarlaması olan yapımda başrolü deneyimli oyuncu Denzel Washington canlandırırken, ona hollywood’un genç ve yetenekli ismi Chloë Grace Moretz eşlik ediyor.

Robert McCall,’s a former special service commando who faked his own death in hopes of living out a quiet life. Instead, he comes out of his self-imposed retirement to save a young girl, and finds his desire for justice reawakened after coming face-to-face with members of a brutal Russian gang. McCall becomes the go-to man when the helpless require the kind of vengeance they would never find without his skills.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -