×

Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez. - Mustafa Kemal Atatürk

Akrep Kral 2: Savaşçının Yükselişi izle

Akrep Kral 2: Savaşçının Yükselişi izle
Akrep Kral 2: Savaşçının Yükselişi izle
Türkçe Dublaj 720p IMDb 3.8
  • 3.8/10 86
  • Yönetmen :Russell Mulcahy
  • Senaryo :Randall McCormick
  • Oyuncular :Michael Copon, Karen David, Simon Quarterman, Tom Wu
  • Yayın Tarihi :19 Ağustos 2008

Karanlık bir çağda bir adam meydan okumaya cesaret eder. Muhteşem dövüş yeteneklerinden faydalanan, güreşte bir sansasyon yaratan The Rock (Kaya), efsane olabilmek ve ulusu birleştirebilmek için bir imparatorluğa meydan okuyan bir savaşçıyı canlandırıyor.
Muhteşem bir soundrack’e sahip olan The Scorpion King’de, baştan çıkarıcı Kelly Hu (Sunset Beach) ve güçlü oyuncu Michael Clark Duncan (Green Mile) da rol alıyorlar. Akıcı, şaşırtıcı ve eğlendirici. The Scorpion King muhteşem bir sinema ziyafeti sunuyor.

In Ancient Akkad, Mathayus grows up as the proud son of Ashur, a captain in the world-renowned military corps of Black Scorpions, first-rate bodyguards, most of which are sent to courts wide away. By objecting to young Mathayus joining the corps, Ashur incurs the undying enmity of ruthless generalissimo Sargon, gets killed and the orphaned knave is shipped off to a desolate training camp for six years by king Hammurabi’s clemency. When he returns as a Black Scorpio, Sargon has bloodily seized the throne and demands cruel proof of blind loyalty. Mathayus refuses, becoming a chased hero. With youth friends, the resourceful Greek Pollux and various mercenary warriors, he embarks on a daring quest to obtain a legendary sword from Sargon’s magical ally, the war-goddess Astarte.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

  • Cihad

    Kandilli merkezden ben Cihad. Merhabalar sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 17:00:31 17:00:31

- -
- -