×

“Sis Dağının başları da püfür püfür esiyi...”

Arınma Gecesi 1 izle

Arınma Gecesi 1 izle
Arınma Gecesi 1 izle
Dublaj Altyazı 1080p IMDb 5.7
 • Yönetmen :James DeMonaco
 • Senaryo :James DeMonaco
 • Oyuncular :Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Adelaide Kane
 • Yayın Tarihi :07 Haziran 2013
 • Ödüller :2 ödül & 6 Adaylık.

Her yıl bir suç işleyeceksiniz ve bu suçun sonuçları ile hiçbir şekilde karşı karşıya gelmeyeceksiniz deseler cevabınız ne olurdu? Tek 1 geceyi anlatan filmde 4 kişilik bir ailenin kendilerini korumak için sınırları ne kadar zorlayabileceklerini anlatan bu filmde sınırları zorlayan teklifler birer birer sunuluyor.
Amerikan Hükümeti dolup taşan karakollar nedeniyle cinayetlerin de yasal olduğu koca bir 12 saat ile insanların karşısına çıkıyor. Seri katillerin ve yaralamaların kol gezdiği şehirde insanlar zor günler geçiriyor ve ailemiz ne polisten ne de hastanelerden yardım isteyebiliyor! Suçun yasal olduğu 12 saati anlatan filmde aile fertleri kaçmak zorunda ve bunu başarmaları imkansız gibi görünüyor.

In an America wracked by crime and overcrowded prisons, the government has sanctioned an annual 12-hour period in which any and all criminal activity-including murder-becomes legal. The police can’t be called. Hospitals suspend help. It’s one night when the citizenry regulates itself without thought of punishment. On this night plagued by violence and an epidemic of crime, one family wrestles with the decision of who they will become when a stranger comes knocking. When an intruder breaks into James Sandin’s (Ethan Hawke) gated community during the yearly lockdown, he begins a sequence of events that threatens to tear a family apart. Now, it is up to James, his wife, Mary (Lena Headey), and their kids to make it through the night without turning into the monsters from whom they hide.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

 • Ecmel

  Sağlam bir film :d

 • Player

  Çok iyi bir filmdi bence baya sardı

 • Âbidin

  Zamanınız varsa izleyebilicenniz güzel bir film