×

Neden burada olduğunu biliyorum. Ne yaptığını biliyorum. Neden az uyuduğunu… Yalnız yaşadığını ve her gece bilgisayar önünde neden sabahladığını biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü ben de bir zamanlar aynı şeyi arıyordum. Sonra o beni bulduğunda aslında onu değil, bir yanıtı aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren soru bu Neo. Seni buraya getiren de bu soru. Soruyu biliyorsun… Tıpkı benim gibi. —The Matrix

Baba 3 izle

Baba 3 izle
Baba 3 izle
Dublaj Altyazı 720p IMDb 7.6
  • 7.6/10 110
  • Yönetmen :Francis Ford Coppola
  • Senaryo :Mario Puzo, Francis Ford Coppola
  • Oyuncular :Al Pacino, Diane Keaton, Talia Shire, Andy Garcia
  • Yayın Tarihi :25 Aralık 1990
  • Ödüller :7 Oscar Adaylığı. Diğer 6 ödül & 16 adaylık.

Sinema tarihinin başyapıtlarından biri olan Baba serisinin üçüncü ve son filmi. Ailenin lideri olan Michael Corleone artık 60’ına geldiği için kendisine yeni bir varis aramaktadır. Kendisi yeraltı dünyasından çekilecek ve ailesinin suç dünyasıyla ile olan bağlarını da koparacaktır.
Varis olarak gözünü kestirdiği kişi ise Vincent’dır. Fakat olaylar Michael’ın umduğu gibi gitmez ve yeni hesaplaşmalar ve oyunlar baş gösterir…
90 yılı yapım, daha az aksiyon içerdiği için kimileri tarafından en zayıf bölüm olarak kabul edilir, ama yine de serinin önceki filmlerine göre yavaş olan rtimi sonlara doğru yükselir ve unutulmaz bir finale ulaşır.

In the final installment of the Godfather Trilogy, an aging Don Michael Corleone seeks to legitimize his crime family’s interests and remove himself from the violent underworld but is kept back by the ambitions of the young. While he attempts to link the Corleone’s finances with the Vatican, Michael must deal with the machinations of a hungrier gangster seeking to upset the existing Mafioso order and a young protege’s love affair with his daughter.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -