×

Neden burada olduğunu biliyorum. Ne yaptığını biliyorum. Neden az uyuduğunu… Yalnız yaşadığını ve her gece bilgisayar önünde neden sabahladığını biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü ben de bir zamanlar aynı şeyi arıyordum. Sonra o beni bulduğunda aslında onu değil, bir yanıtı aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren soru bu Neo. Seni buraya getiren de bu soru. Soruyu biliyorsun… Tıpkı benim gibi. —The Matrix

Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi izle

Uyarı! Çalışmazsa alternatifleri deneyin.

Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi izle
Eurovision Şarkı Yarışması: Fire Saga’nın Hikâyesi izle
Dublaj Altyazı 1080p IMDb 6.7
  • 6.7/10 71
  • Yönetmen :David Dobkin
  • Senaryo :Will Ferrell, Andrew Steele
  • Oyuncular :Rachel McAdams, Pierce Brosnan, Will Ferrell, Jamie Demetriou
  • Yayın Tarihi :26 Haziran 2020

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Eurovision, Eurovision şarkı yarışmasını odağına alacak. İlk kez 1956 yılında düzenlenmeye başlanan uluslararası şarkı yarışması, ABBA’dan Celine Dion’a birçok önemli müzisyeni ağırlamıştı. Filmin konusu hakkında henüz bir bilgi yer almasa da Will Ferrell’ın Eurovision’a katılan bir müzisyeni canlandıracağı kolaylıkla tahmin edilenler arasında bulunuyor. Ayrıca Ferrell’ın filmin yapımcılığını da üstleneceği söyleniyor. Gary Sanchez Productions bünyesinde filmin yapımcılığını üstlenecek olan Farrel’ın yanı sıra Jessica Elbaum, Chris Henchy ve Adam McKay’in de yapımcılar arasında yer aldığı bilgisi bulunuyor.

When aspiring musicians Lars and Sigrit are given the opportunity to represent their country at the world’s biggest song competition, they finally have a chance to prove that any dream worth having is a dream worth fighting for.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -