×

Neden burada olduğunu biliyorum. Ne yaptığını biliyorum. Neden az uyuduğunu… Yalnız yaşadığını ve her gece bilgisayar önünde neden sabahladığını biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü ben de bir zamanlar aynı şeyi arıyordum. Sonra o beni bulduğunda aslında onu değil, bir yanıtı aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren soru bu Neo. Seni buraya getiren de bu soru. Soruyu biliyorsun… Tıpkı benim gibi. —The Matrix

Hayal Adası izle

Hayal Adası izle
Hayal Adası izle
Türkçe Altyazı 1080p IMDb 4.8
  • 4.8/10 76
  • Yönetmen :Jeff Wadlow
  • Senaryo :Christopher Roach, Jeff Wadlow, Jillian Jacobs
  • Oyuncular :Austin Stowell, Jimmy O. Yang, Lucy Hale, Maggie Q, Michael Peña, Michael Rooker, Parisa Fitz-Henley
  • Yayın Tarihi :06 Mart 2020
  • Bütçe :$7,000,000

Fantasy Island – Hayal Adası; eğlenmek için bir adaya giden bir grup insanın yaşadıkları konu ediliyor. Bir grup insan, gönüllerince eğlenecekleri, hayallerindeki birçok şeyi gerçekleştirebilecekleri Fantasy Island’a gider. Gizemli bir adam olan Bay Roarke, tatil köyüne gelen şanslı misafirlerinin en gizli hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi vaat eder. Fakat adada onları bekleyen düşlediklerinden oldukça farklıdır. Karanlık temalar ve doğaüstü olaylarla karşı karşıya kalan insanlar, hayatta kalabilmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır. Jeff Wadlow’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünde Michael Peña ve Jimmy O. Yang yer alıyor.

The enigmatic Mr. Roarke makes the secret dreams of his lucky guests come true at a luxurious but remote tropical resort. But when the fantasies turn into nightmares, the guests have to solve the island’s mystery in order to escape with their lives.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -