×

Neden burada olduğunu biliyorum. Ne yaptığını biliyorum. Neden az uyuduğunu… Yalnız yaşadığını ve her gece bilgisayar önünde neden sabahladığını biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü ben de bir zamanlar aynı şeyi arıyordum. Sonra o beni bulduğunda aslında onu değil, bir yanıtı aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren soru bu Neo. Seni buraya getiren de bu soru. Soruyu biliyorsun… Tıpkı benim gibi. —The Matrix

Judy & Punch izle

Judy & Punch izle
Judy & Punch izle
Türkçe Altyazı 1080p IMDb 6.0
  • 6.0/10 38
  • Yönetmen :Mirrah Foulkes
  • Senaryo :Mirrah Foulkes
  • Oyuncular :Mia Wasikowska, Damon Herriman, Benedict Hardie, Jacek Koman
  • Yayın Tarihi :05 Haziran 2020
  • Ödüller :4 ödül & 23 Adaylık.

Judy & Punch; deniz kenarında, gerçekte var olmayan bir sahil kasabasında geçiyor ve iki kuklacı olarak yaşamını sürdüren Judy ve Punch çiftini odak noktasına alıyor. Gerçekleştirdikleri kukla oyununu yeniden canlandıran ikili, bir yandan içinde yaşadıkları kasabadan kurtulmak isterken diğer bir yandan da oyunu sergiledikçe çıkarlarının çatıştığı bir noktaya geliyor.

Seaside (nowhere near the sea), puppeteers Judy and Punch are trying to resurrect their marionette show on the brink of an anarchic mob rule. When Punch accidentally kills their baby during a drinking binge, his wife, Judy, having suffered a violent beating, teams up with a band of outcast heretics to enact revenge on Punch and the entire town.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -