×

Dinleyin sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz —Fight Club

Jumanji: Yeni Seviye izle

Jumanji: Yeni Seviye izle
Jumanji: Yeni Seviye izle
Dublaj Altyazı 1080p IMDb 6.7
 • 6.7/10 333
 • Yönetmen :Jake Kasdan
 • Senaryo :Jake Kasdan, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg
 • Oyuncular :Awkwafina, Danny DeVito, Danny Glover, Dwayne Johnson, Jack Black, Karen Gillan, Kevin Hart
 • Yayın Tarihi :13 Aralık 2019
 • Bütçe :$125,000,000

Jumanji: Yeni Seviye; Jumanji: Yeni Seviye, arkadaşlarını kurtarmak için kendilerini yeniden oyunun içinde bulan gençlerin maceralarını konu ediyor. Jumanji maceralarından sağ olarak kurtulmayı başaran dört genç, üniversitenin tatile girmesi ile birlikte New Hampshire Brantford’daki evlerine geri döner. Hayatlarına yeni bir yön vermeye çalışan gençler, arkadaşlarını kurtarabilmek için kendilerini yeniden Jumanji dünyasının içinde bulur. Spencer oyuna yeniden girmek zorunda kaldığında, Martha, Fridge ve Bethany arkadaşlarını kurtarmak için Jumanji’ye geri döner ve hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark eder. Jumanji artık değişmiştir ve sadece bir ormandan ibaret değildir. Ekip, daha tehlikeli bir hal alan oyunda karşılarına çıkan korkunç engelleri aşıp, oyundan kaçmanın yolunu bulabilecek midir?

In Jumanji: The Next Level, the gang is back but the game has changed. As they return to rescue one of their own, the players will have to brave parts unknown from arid deserts to snowy mountains, to escape the world’s most dangerous game.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

 • Feyzullah

  admin dublajı var mı

 • Halil

  Aksiyon filmleri çok güzel

- -
- -