×

“Off Course I Still Love You”

Kural Dışı izle

Kural Dışı izle
Kural Dışı izle
Türkçe Dublaj HD IMDb 7.4
  • Yapım :2019 Fransa, Belçika
  • Yönetmen :Olivier Nakache, Eric Toledano
  • Senaryo :Olivier Nakache, Eric Toledano
  • Oyuncular :Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent
  • Etiketler :

Vincent Cassel, Olivier Nakache ve Éric Toledano’nun dramadan çok editoryal bir filmde otistik gençlerin hain bir bekçisini oynuyor.

2019 Cannes Film Festivali’ni kapatan sosyal konu draması “The Specials”, Paris’te yıllarca otistik gençler ve semptomları yeterince şiddetli olan genç yetişkinler için bir barınak işleten Stephane Benhamou’nun figürüne dayanan gerçek bir hikayeyi canlandırıyor. hastaneler bile onlara bakmaktan kaçıyor. Burada Bruno olarak adlandırılan Stephane, Vincent Cassel tarafından, onu görmeye alıştığımızdan daha yaşlı görünmesini sağlayan, sıyrık, toz grisi bir sakalda canlandırıyor. Yine de enerjisinde eski bir şey yok. Cassel, çoğu bakıcının rahatsız edilmek istemediği insanlara hizmet etmek için var olan bir adam olarak gayretli, canlı bir performans sergiliyor.

The Specials izle, The Specials full izle, The Specials türkçe dublaj izle, The Specials altyazılı izle, The Specials hd izle, The Specials 2020 izle, Kural Dışı izle, Kural Dışı full izle, Kural Dışı türkçe dublaj izle, Kural Dışı altyazılı izle, Kural Dışı hd izle, Kural Dışı 2020 izle,

Yorumlar