×

Neden burada olduğunu biliyorum. Ne yaptığını biliyorum. Neden az uyuduğunu… Yalnız yaşadığını ve her gece bilgisayar önünde neden sabahladığını biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü ben de bir zamanlar aynı şeyi arıyordum. Sonra o beni bulduğunda aslında onu değil, bir yanıtı aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren soru bu Neo. Seni buraya getiren de bu soru. Soruyu biliyorsun… Tıpkı benim gibi. —The Matrix

My Punch-Drunk Boxer izle

My Punch-Drunk Boxer izle
My Punch-Drunk Boxer izle
Türkçe Altyazı 1080p IMDb 5.6
  • 5.6/10 38
  • Yönetmen :Yönetmen Bilgisi Yok
  • Senaryo :Senarist Bilgisi Yok
  • Oyuncular :Hee-won Kim, Jun-yong Choi, Tae-goo Eom
  • Yayın Tarihi :09 Ekim 2019

My Punch-Drunk Boxer;

Byeong Goo iyi bir boksördür. Yapmış olduğu bir hata yüzünden boks hayatı altüst olur ve profesyonel boksu bırakmak zorunda kalır. Bay Park’ın spor salonunda boks öğreticiliği yapmaya başlamıştır. Byeong Goo Profesyonel boksa geri dönmeye karar verir fakat Puligistik demans(boks terimi-aşırı dövüş sonucu kas hasarı oluşumu-) tanısı aşmıştır. Bir gün Min Ji Spor salonuna gelir ve Byeong Goo’nun boksa olan tutkusu görür ve onu desteklemeye başlar. Min Ji’nin de desteğiyle Byeong Goo kendi stili olan “Pansori boksu”nu yaparak dövüşmeye tekrar başlar.

A former professional boxer has a helpless past. After a diagnoses makes him reconsider his life, he takes his unusual boxing style back to the ring.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -