×

“Bir gün söylediklerim bilimle ters düşerse bilimi seçin” -Mustafa Kemal Atatürk

Narziss und Goldmund

Narziss und Goldmund
Narziss und Goldmund
Türkçe Altyazı Yüksek Kalite IMDb 6.3
  • Yönetmen : Stefan Ruzowitzky
  • Oyuncular :Jannis Niewöhner, Sabin Tambrea, Henriette Confurius, Lukás Bech, Roxane Duran, Georg Friedrich, Samuel Girardi, Michael Glantschnig, Matthias Habich, André Hennicke, Elisabeth Kanettis, Roman Johannes Kornfeld, Johannes Krisch, Sunnyi Melles, Jeremy Miliker

Narziss und Goldmund izle, Narziss und Goldmund full izle, Narziss und Goldmund türkçe dublaj izle, Narziss und Goldmund altyazılı izle, Narziss und Goldmund hd izle, Narziss und Goldmund 2020 izle, Goldmund, babası tarafından öğrenci keşiş Narcissus ile tanıştığı Mariabronn Manastırı’nda okumaya gönderilir. Kendini tüm kalbiyle manastırın çileci ve çetin yaşamına adayan Narcissus, ikisi arasında gelişen yakın bir dostluktan önce ve kısa bir süre sonra Goldmund tarafından taklit edildi, eğlenceyi ve eğlenceyi seven Goldmund, kısa süre sonra manastırın hayata bakış açısının olduğunu söyledi. sahip olduğu özgürlük fikirleriyle tutarsız. tanır.
Narcissus tarafından cesaretlendirilen Goldmund, sonunda büyük aşkı Lene ile tanıştığı maceralı bir yolculuğa çıkar. Ancak yıllar sonra Narcissus ve Goldmund, dramatik koşullar altında tekrar buluşacak. www.sinemagold.com keyifli seyirler diler.

Yorumlar

  • Kaslı

    Cok sasirdim lan