×

“Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” - Mustafa Kemal Atatürk

Nomadland izle

Nomadland izle
Nomadland izle
Türkçe Altyazı HD IMDb 7.7
  • Yapım :2020 ABD
  • Yönetmen : Chloé Zhao
  • Senaryo :Jessica Bruder (Kitap), Chloé Zhao (Film)
  • Oyuncular :Frances McDormand, Gay DeForest, Patricia Grier, Linda May, Angela Reyes, Carl R. Hughes, Douglas G. Soul, Ryan Aquino, Teresa Buchanan, Karie Lynn McDermott Wilder, Brandy Wilber, Makenzie Etcheverry, Bob Wells, Annette Webb, Rachel Bannon

Frances McDormand, Chloé Zhao’nun unutulmaz üçüncü uzun metrajlı filminde yolda yeni bir hayat bulan çökmüş bir Nevada maden kasabasından mahrum bir dul kadını canlandırıyor.

Jessica Bruder’in 2017 yılında kurgusal olmayan kitabı Nomadland: Surviving America in the Twenty-First Century’den uyarlandı.Yollarda karavanlar ve kamyonetlerle yaşayan geçici yaşlı Amerikalıların gerçekliğini keşfedip bulabildikleri mevsimlik işleri ele alıyor. geçmiş kuşakların göçmen emekçileri gibi.

60’lı yaşlarındaki Fern, Nevada kırsalında yaşıyor. Fern, şehrin ekonomik çöküşünden etkilenir ve neredeyse tüm eşyalarını kaybeder. Fern daha sonra minibüsünü bir karavana çevirir ve modern bir göçebe olarak yola çıkar. sinemagold.com keyifli seyirler diler.

Nomadland izle, Nomadland full izle, Nomadland türkçe dublaj izle, Nomadland altyazılı izle, Nomadland hd izle, Nomadland 2020 izle.

Yorumlar