×

Murphy Kanunları'nın temeli şu söze dayanır: 'Eğer bir işi halletmek için birden fazla olasılık varsa ve bu olasılıklardan biri istenmeyen sonuçlar veya felaket doğuracaksa; kesinlikle bu olasılık gerçekleşecektir.'

Soğuk İntikam izle

Soğuk İntikam izle
Soğuk İntikam izle
Dublaj Altyazı 1080p IMDb 6.2
  • 6.2/10 127
  • Yönetmen :Hans Petter Moland
  • Senaryo :Frank Baldwin, Kim Fupz Aakeson
  • Oyuncular :Liam Neeson, Laura Dern, Micheál Richardson, Michael Eklund
  • Yayın Tarihi :08 Şubat 2019

Soğuk İntikam, uyuşturucu baronu tarafından öldürülen oğlunun intikamını almaya çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor. Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki gösterişli kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin rağbet ettiği bu yerde konforlu bir kulübede mutlu bir yaşam sürer. Nels sakin ve huzurlu olan bu kasaban ayrılmak zorundadır çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels’in yaptıkları tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar. Neredeyse kimsenin yarasız ayrılamayacağı bu savaşta adalet sağlanacaktır.

Quiet family man and hard-working snowplow driver Nels is the lifeblood of a glitzy resort town in the Rocky Mountains because he is the one who keeps the winter roads clear. He and his wife live in a comfortable cabin away from the tourists. The town has just awarded him “Citizen of the Year.” But Nels has to leave his quiet mountain life when his son is murdered by a powerful drug lord. As a man who has nothing to lose he is stoked by a drive for vengeance. This unlikely hero uses his hunting skills and transforms from an ordinary man into a skilled killer as he sets out to dismantle the cartel. Nels’ actions ignite a turf war between a manically unpredictable gangster known as Viking and a rival gang boss. Justice is served in one final spectacular confrontation that will leave (almost) no one unscathed.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

  • Hakan

    izlediğim en iyi yapımlardan birisi de bu

- -
- -