×

Dinleyin sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz —Fight Club

Tunnelen izle

Tunnelen izle
Tunnelen izle
Türkçe Altyazı 1080p IMDb 6.4
  • 6.4/10 44
  • Yönetmen :Pål Øie
  • Senaryo :Kjersti Helen Rasmussen
  • Oyuncular :Lisa Carlehed, Mikkel Bratt Silset, Peter Førde, Thorbjørn Harr, Ylva Fuglerud
  • Yayın Tarihi :25 Aralık 2019

Tunnelen – The Tunnel;
Bir tanker ufak bir sebepten tünelin içinde kaza yapınca Noel için evlerine gitmekte olan insanlar bir anda ölümcül bir yangında dumanların arasında mahsur kalırlar. Dışarıda ise şiddetli kar fırtınası ve çığ yardım ekiplerinin olaya müdahale etmesini zorlaştırmaktadır. Tünelde mahsur kalan insanları amansız bir yaşam mücadelesi beklemektedir.

When a truck crashes inside a tunnel, people on their way home for Christmas are brutally trapped in a deadly fire. With a blizzard raging outside, and the first responders struggling to get to the accident, it’s every man for himself.

bu film özeti sinemagold yapay zeka robotu tarafından otomatik olarak oluşturuldu.

Yorumlar

- -
- -